1. Mezunlar Günü (15 Aralık 2012)

1. Mezunlar Günü (15 Aralık 2012)
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Cumartesi günü (15.12.2012) mezunları ile Kavacık Yerleşkesi’nde buluştu. Mezunlar, dernek yönetim kurulunu seçmek üzere konferans salonunda toplandılar. Toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Tuğba DALKA tarafından açıldı. Başkan, toplantının ulusumuza ve derneğimize hayırlı olması dileklerinde bulundu. Başkan tarafından Hazirun, Atatürk ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşuna davet edildi ve ardından İstiklal Marşı söylendi.

Divan oluşumuna geçildi. M. Murat ŞENTÜRK Divan Başkanlığı’na önerildi ve kabul edildi. Divan Kâtipliği’ne Arda ÇETİN ve Okan ÖZTÜRK önerildi ve kabul edildi. Dernek organlarının seçimiyle Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri oylamayla belirlendi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Arzu Tuğba DALKA, Birsen USTA, Uğur KARAKAYA, Gürkan GÖKMEN, Hüseyin Çağlar BULUT, Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine; Ozan Aras BİNGÖL, Mustafa BİTİRMİŞ, Sinem YAMAN, Sabri ERGENECOŞAR, Sadık YAMAN, Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine; Hüseyin ALEMDAROĞLU, Büşra BULUT, Esra AĞAOĞULLARI, Denetleme Kurulu Yedek Üyeliklerine; Fatma Canan ÖZER, Gülçin KAYA, Erol KOYUN seçildi.

Mezunlar Derneği Başkanı kürsüdeki konuşmasında BEYMED’in hayata geçirmek istediği projeleri anlattı. Bu projeler içinde dikkat çeken ve mezunlarında kabul ettiği, bir mezunun bir öğrenciye koçluk yapacağı “Öğrenci Danışmanlığı Projesi” oldu.

Mars Logistics ve Aras Kargo’nun da katılım gösterdiği etkinlikte mezunlar kurulan standları da ziyaret ederek özgeçmişlerini bırakıp, görüş alış verişinde de bulundular.

Buluşma okul bahçesinde gerçekleşen ve şenlik ortamına dönen sucuk ekmek partisi ile devam ederken, neşeli dakikalar yaşandı. Akademik ve idari personel ile birlikte mezunlarımız, tüm dans türlerinden sergiledikleri örnekler ile sadece sektörde değil dans pistlerinde de iddialı oldukları gösterdiler.

Etkinlik gününe dair fotoğraflarına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.